• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

poradniki o marketingu, szukam

poradniki o marketingu, szukam

Witam. Znacie może jakieś ciekawe strony z artykułami o technologii? Tak żeby naprawdę były na okresie :) Dziękuję.

Bierny67

Posty: 12

 
Ktoś tu pisał, że my faceci nie znajdziemy niczego przydatnego dla siebie na portalach lifestylowych. Bzdury. Nie tak dawno czytałem bardzo dużo ciekawych poradników o technologii właśnie w serwisie lifestyle. Jestem o wiele bogatszy w wiedzę, więc się nie zgadzam z opinią :D Pozdrawiam i nalegam nie piszcie głupot.

Dervyl

Posty: 14

 
Portal lifestylowy uważam za sprawdzoną skarbnicę wiedzy, niemniej jednak dla kobiet. Dla nas facetów raczej niewiele tam jest czegoś do poczytania. Tak uważam. Chyba, iż macie różne zdanie na ten temat.

Czasowy

Posty: 24

 
Mnie przypadły poradniki o marketingu. W zasadzie już miałem zakupić książkę i wziąć się dokładnie za zgłębianie wiedzy, lecz żona pokazała mi mnóstwo ciekawych artykułów. Ona siedzi w temacie, więc zna się na znajdowaniu rzetelnych serwisów, gdzie porady są naprawdę wiarygodne.

eQub

Posty: 27

 
Nie każdy portal lifestylowy jest okej, dlatego fajnie, że poruszony został ten wątek. Już zdążyłam się przekonać, że artykuły nie były rzetelnie napisane. Na temat, ale bardzo mało. A ja szukam czegoś naprawdę profesjonalnego. Interesują mnie tylko duże poczytne serwisy lifestyle, którym można zaufać.

propek1

Posty: 8

 
Mnie przypadły poradniki o marketingu. W zasadzie już miałem kupić książkę i wziąć się dokładnie za zgłębianie wiedzy, ale żona pokazała mi dużo ciekawych artykułów. Ona siedzi w temacie, więc zna się na znajdowaniu rzetelnych serwisów, gdzie porady są naprawdę wiarygodne.

dobryjoy

Posty: 13

 
Nie każdy portal lifestylowy jest okej, zatem fajnie, że poruszony został ten wątek. Już zdążyłam się przekonać, że artykuły nie były rzetelnie napisane. Na temat, lecz niezmiernie mało. A ja szukam czegoś naprawdę profesjonalnego. Interesują mnie tylko spore poczytne serwisy lifestyle, jakim można zaufać.

Blitz55

Posty: 16

 
Na tej stronie wiele się dowiedziałem http://citymag.pl/rodzaje-masazu-tajskiego/. Naprawdę niezwykle ciekawe artykuły o marketingu, jakie polecam każdemu, kto dopiero co zaczyna przygodę z własną działalnością. Pozdrawiam.

labuh

Posty: 9

 
Zależy kto, co lubi. Ja chętnie czytam o modzie, ale na portalach lifestyle dość często wynajduję też bardzo ciekawe poradniki o marketingu, a to moja branża, więc wiem, co piszę :)

Mamuśka

Posty: 7