• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Szlak na rysy, ciekawy blog ?

Szlak na rysy, ciekawy blog ?

Dzień dobry. Co możecie powiedzieć na temat przełęczy pod chłopkiem? Liczę na rzetelne odpowiedzi, jakie mają odzwierciedlenie w rzeczywistości :)

x_0czes

Posty: 12

 
Zastanawiałem się długo nad tym, który z oferowanych szlaków na kościelec będzie odpowiadał moim potrzebom. Ostatecznie wybrałem ten, który miał zdecydowanie największą liczbę zwolenników. W pewnym sensie poszedłem na łatwiznę, a zarazem wybrałem sprawdzoną opcję.

Polaczek90

Posty: 8

 
Mam wrażenie, że dolina gąsienicowa szlaki posiada dość liczne. Z resztą możecie poczytać o tym ze strony fachowców, którzy opisali tę dolinę tutaj: http://goryszlaki.blogspot.com/2016/12/dolina-gasienicowa-szlaki.html. Polecam tą lekturę przed wyjazdem, bo zawiera wiele przydatnych info.

Black_Riot

Posty: 14

 
Niesłychanie polecam przełęcz pod chłopkiem, na jaką docierałem szlakiem zielonym, któremu sprosta praktycznie każdy. Należy wziąć jednakże pod spostrzeżenie, iż przełęcz znajduje się na sporej wysokości nad poziomem morza, a w związku z tym wędrówka może okazać się niektórym dość męcząca :-)

345_14

Posty: 8

 
Mam świadomość, że dolina gąsienicowa szlaki posiada o bardzo zróżnicowanym stopniu skomplikowania. Przekonałam się o tym, gdy wybrałam się w te okolice.

KRK-Gosiaa

Posty: 14

 
Dolina gąsienicowa szlaki jest w stanie zaproponować dość liczne. Wybór powinien być oparty na realnych przesłankach, a więc m.in. umiejętnościach podróżujących. Polecam o tym pamiętać!!!

zuzia_00

Posty: 13

 
Miałem niezmiernie mnóstwo wątpliwości, gdy opracowywałem samodzielnie swój szlak na morskie oko. Całe szczęście, iż wszystko zakończyło się sukcesem, co mnie niezmiernie weseli.

dermin67

Posty: 11