• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Atrakcje dla szkół Kołobrzeg, gdzie ?

Atrakcje dla szkół Kołobrzeg, gdzie ?

Witam. Jeśli polecacie jakieś ciekawe atrakcje dla szkół w Kołobrzegu to czekam na informacje. Uczestnictwo w grupie. Dziękuję.

AlllB

Posty: 11

 
Koniecznie trzeba skorzystać z takich atrakcji w Kołobrzegu, opinie są inne, lecz nam muzeum przypadło do gustu, byliśmy tam już dwa razy. Cena jak cena, według mnie jest adekwatna do tego z czym możemy się tam zetknąć.

Basia

Posty: 22

 
Poza muzeum spodobały nam się rejsy w Kołobrzegu. Bardzo oryginalny pomysł te meleksy i lektor, który opowiada ciekawostki, legendy, już dawno się tak dobrze nie bawiłam. Kino umywa się do tego, których emocji dostarcza nam muzeum.

keyas

Posty: 18

 
Jako szkoła wybraliśmy właśnie to muzeum dla dzieci w Kołobrzegu. Bardzo dobrze zrobiliśmy, bo dzieciaki do dziś wspominają o tym wyjeździe. Jeszcze nigdy nie był w takim miejscu:)

Mamcia45

Posty: 17

 
Jako szkoła wybraliśmy właśnie to muzeum dla dzieci w Kołobrzegu. Niesłychanie dobrze zrobiliśmy, albowiem dzieciaki do dzisiaj wspominają o tym wyjeździe. Jeszcze nigdy nie był w takim miejscu:)

debra76

Posty: 12

 
Polecam gorąco!!!!!! Jak szukacie świetnych atrakcji w Kołobrzegu, to tutaj http://muzeum6d.pl na pewno je znajdziecie. Trójwymiarowe muzeum – ekstra pomysł.

Laleczka

Posty: 12

 
Na takie atrakcje w Kołobrzegu można było czekać nawet długie lata. Moje dzieci są zachwycone muzeum i ciągną mnie tam często:) Można tu dotykać przedmiotów, słuchać ciekawych opowieści, sterować statkiem oglądać obrazy 3D. Nie chcę zdradzać więcej, żeby każdy miał niespodziankę. Ale naprawdę polecam.

meachalll

Posty: 18