• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

poszukuje hotelu spełniającego wszelkie standardy!

poszukuje hotelu spełniającego wszelkie standardy!

Możecie powiedzieć mi gdzie najlepiej będzie przenocować w poznaniu?

Mam cel się tam zatrzymać na noc, ponieważ jadę niesłychanie długą trasę samochodem i musze na noc odnaleźć sobie hotel.

Proszę o wszelkie informacje.

Waskijestem

Posty: 17

 
Dzień dobry, słyszeliście może coś na temat hotelu jerzyce lub sami w nim byliście?

Mam zamiar zabrać do niego moją dziewczynę i nie chcę zrobić żadnej plamy, będę wdzięczny jeśli doradzicie mi i powiecie coś o danym miejscu, czekam z niecierpliwością na wszelkie informacje.

Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Gubomilaa

Posty: 18

 
Witam serdecznie, bardzo jestem zadowolona z mojego urlopu, który spędziłam wraz z mężem w Poznaniu w przepięknym hotelu http://www.hostel-jezyce.pl, jestem zachwycona tym miejscem i na pewno do niego niebawem wrócę. Będziecie zadowoleni z pobytu w tak cudownym miejscu!

SsthEn

Posty: 25

 
Witam serdecznie, moja mama poszukuje noclegu w Poznaniu postanowiłam jej w tym pomóc, możecie polic mi hotel, w którym będzie mogła wypocząć i się zrelaksować?

Mam nadzieję, że doradzicie mi gdzie najlepiej będzie się wybrać.

anex

Posty: 23

 
Co powiecie na temat hotelów w Poznaniu?

Znacie może jakiś zadbany, czysty, który posiada niezmiernie dobre warunki oraz niezmiernie niskie ceny za dobę? Będę wam niezmiernie wdzięczny za wszelkie informacje na dany temat, albowiem mam zamiar coraz częściej odwiedzać to wspaniałe miasto.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

Menene

Posty: 27

 
Cześć, byłam raz w hotelu jeżyce i bardzo mi się w nim podobało, albowiem panowała tam bardzo miła i przyjazna atmosfera, piękny wystrój no i bardzo niskie ceny. Mam zamiar niedługo wybrać się tam ponownie tylko, iż tym razem z mężem. Myślę, iż wam pomogłam i ułatwiłam w pewnym stopniu decyzję.

Pozdrawiam i gorąco polecam!

Gumis

Posty: 28

 
Cześć, niedawno byłam w hotelu jeżyce w Poznaniu i bardzo mi się w ni podobało, na stronie http://www.hostel-jezyce.pl znajdziecie dokładne namiary oraz wszelkie informacje. Mam nadzieję, że wam również się spodoba, gorąco pozdrawiam.

Dyduszek3

Posty: 22