• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Phuket wyspa egzotyczna, warto ??

Phuket wyspa egzotyczna, warto ??

Gdzie spędzaliście swoje podwodne wakacje. Oczywiście chodzi mi poza Europą. Macie jakiś pomysł, dajcie znać. Czekam.

251Lechu

Posty: 7

 
Słoneczne wyspy w Tajlandii to idealny sposób, żeby odpocząć. Takie wakacje to prawdziwe wakacje. Polecam każdemu, kto nie ma pomysłu. Z cenami nie jest najgorzej, można poszukać tańszego biura lub zdecydować się na indywidualny wyjazd.

nemiasty

Posty: 21

 
Jak macie zamiar skorzystać ze słonecznych wakacji z biurem, to tylko tutaj http://thailand-trips.pl. Cennik jest okej, a planujesz harmonogram samodzielnie, więc można pokombinować. Tu jest naprawdę okej.

czesterk

Posty: 7

 
A ja nadal nie mam pojęcia na co zdecydować się w ramach tej Azji :( Mówią, iż lepsze indywidualne wakacje, bowiem mniej udręki z czasem, ale jakbym chciała pojechać z dzieckiem, to chyba bezpieczniej z biurem.

madDog

Posty: 26

 
Sprawdźcie sobie oferty agencji turystycznych. Osobiście obawiałbym się z rodziną tak na własną rękę. Uważam, że bezpieczniej jest zdecydować się na egzotyczne wakacje z biurem. My też podjęliśmy taką decyzję co do Tajlandii.

namok

Posty: 10

 
Phuket to również moje najpiękniejsze miejsce na liście, jeżeli chodzi o egzotyczną wyspę. Trekking bez wątpienia dał najniezwyklej w kość, bowiem pracę z mężem mamy siedzącą. W takich plenerach sprawa wygląda jednakże zupełnie w przeciwnym razie. Zakochaliśmy się w wyglądzie dżungli. Lepszej przygody nie ma :D

Yuri20

Posty: 5

 
Nam zależy na czymś rzeczywiście bezpiecznym. Teraz tyle różnych historii się słyszy, iż człowiek myśli o najgorszym. Mam nadzieję, iż wakacje się udadzą, bo w planach od dawna była Tajlandia i Birma. To wycieczki, które nasza rodzinka koniecznie musi zaliczyć. W przeciwnym razie spać spokojnie nie będziemy mogli :D

Jamniczek3

Posty: 21

 
Ile taniej może być, jak się zdecydujemy na własną rękę? Jak na razie ceny hotelu itp. nic na nie mówią. Azja od dawna jest miejscem, do jakiego chcemy się wybrać całą rodziną. Byłyby to najpiękniejsze indywidualne wakacje. Jednak szukamy nieco tańszej alternatywy.

Nikuś23

Posty: 8

 
Jak mają być naprawdę fajne podwodne wakacje, to polecam Tajlandię. Tam na wyspach są porządne warunki i pełno atrakcji na dnie :D Miałem okazję korzystać w zeszłym roku. Podobało mi się i chyba w tym też wrócę.

NanoPIK

Posty: 12

 
U nas też w planach podwodne wakacje i jakość nie możemy zdecydować się na region. Podobno Tajlandia jest wyśmienitym miejscem, lecz to troszkę daleko i tanio nie będzie :( Mamy kilka możliwości do wyboru.

okruchowy

Posty: 27