• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Muzeum w Poznaniu, znacie coś ?

Muzeum w Poznaniu, znacie coś ?

Witam, mam pytanie do poznaniaków. Jakie muzeum w poznaniu warto odwiedzić z dzieckiem, tak żeby zainteresowało, dobrze byłoby chyba z jakimś dobrym przewodnikiem.

Geo-Fort

Posty: 5

 
Najlepsza zabawa jest dla dzieci. Nawet jeśli nie chciały słuchać legend Poznania coś tam w nich zostaje. Zorganizowaliśmy szkolne wyjścia do tego muzeum i nie żałujemy. Dzieci świetnie się bawiły, zintegrowały ze sobą i bardzo nam dziękowały, że tam pojechaliśmy. Chcą jeszcze:-)

maryna45

Posty: 9

 
Najlepsze muzeum w życiu w jakim byłam, jest w Poznaniu http://blubry6d.pl. Trójwymiar na ścianach, moc wrażeń, w sam raz na wypad z dzieckiem. Polecam się tam udać.

mew soncz7777

Posty: 10

 
Nie spodziewałam się, że urodziny dla dzieci to muzeum w Poznaniu potrafi tak super zorganizować. Dzieci nie chciały wychodzić, a i dorośli świetnie się bawili. Bardzo nowoczesne miejsce z masą niespodzianek. Muzeum dla wszystkich zmysłów.

Oct714

Posty: 13

 
Wrażeń aż za dużo chyba jak na jeden raz:) Poważnie mówiąc jednak o tym muzeum z poznania to idealne miejsce, żeby się rozerwać. Byłam tam z dziećmi i wszyscy jesteśmy zachwyceni. Czeka mnie kolejne wyjście, bo dzieciaki znowu chcą:) Cóż jak mus to mus.

Kitas

Posty: 16

 
Organizują naprawdę idealne urodziny dla dzieci w Poznaniu. Mój syn chodzi do przedszkola i nawet z grupą odwiedzili to muzeum. To lepsze niż kino, teatr. Naprawdę polecam odwiedzić to miejsce.

Dyduszek3

Posty: 22

 
Jak chcecie poznać legendy Poznania to tylko w tym muzeum. Tu podane są w bardzo oryginalny sposób. Największe wrażenie zrobiła na mnie makieta ratusza, całość jest bardzo dobrze zaaranżowana, szkoda, że nie ma więcej takich miejsc, bo chętnie się takie muzea odwiedza. Dla dzieci bombowa sprawa.

Sarenka

Posty: 14

 
Zachęcam do odwiedzin tego muzeum w poznaniu. To jest niezwykłe miejsce, a technologie jakie tu zastosowano robią ogromne wrażenie na odwiedzających. Pełno tu hologramów, chcesz dotknąć i się nie da, łapiesz się na tym i jest odjazd:) Ale nie polecam dla dzieci mniejszych niż 4 latka, zbyt dużo wrażeń.

youmakeme

Posty: 24

 
To o wiele ciekawsze miejsce niż kino. Pomyślałam, że tam klasę zabiorę i może im się spodoba. Nie było inaczej, albowiem teraz chcą pójść jeszcze raz lub jechać do Kołobrzegu, albowiem tam też jest podobne:) Najlepsze atrakcje w Poznaniu, polecam.

Kobitka22

Posty: 20