• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Biuro podróży

Biuro podróży

Dzień dobry. Co sądzicie na temat wycieczek objazdowych? Moja dziewczyna uparła się na to, aby się na taką wybrać, natomiast ja nie jestem do końca przekonany.

Dzidzia

Posty: 12

 
Zawsze wybieram wycieczki objazdowe, albowiem taki sposób wypoczynku połączonego ze zwiedzaniem najniezwyklej mi odpowiada. Mogę zobaczyć naprawdę dużo nie wkładając w to przesadnie mnóstwo wysiłku, co jest dla mnie naprawdę odpowiednie.

Polecam :)

Nikolee3

Posty: 23

 
Niedawno polecony został mi organizator wycieczek do Portugalii, który cudownie wywiązał się z absolutnie wszystkich zobowiązań i gwarancji, jakich nam udzielił. Wydaje mi się, iż takie firmy są rzeczywiście godne polecenia. Z chęcią dam Wam namiary na tego organizatora.

Dr Nemo

Posty: 11

 
Bardzo mnie cieszy, że taką popularnością cieszą się wycieczki do Gruzji. Podróżowałam tam jeszcze wówczas, gdy wycieczki w tym kierunku były rzadziej wybierane, co jednocześnie przekładało się na ich wyższy koszt.

Na miejscu jest naprawdę tanio, bo po Gruzji będzie Was stać na to, aby podróżować taksówką :)

ym-9090

Posty: 15

 
Kilka tygodni temu wybierałem biur podróży, a teraz jestem już po wycieczce, z której jestem w 100% usatysfakcjonowany.

Z mojej perspektywy mogę polecić Wam usługi http://www.sjestatravel.pl. To biuro, które sprostało moim oczekiwaniom i dopasowało wszystkie elementy wycieczki do moich indywidualnych potrzeb.

Nie mam wątpliwości, że jeszcze do nich wrócę :)

3czex

Posty: 19

 
Z mojej perspektywy mogę Wam bardzo mocno polecić wycieczki do Gruzji. Początkowo nie byłem zwolennikiem takiego wyjazdu, lecz uparła się na niego moja dziewczyna, więc nie miałem innego wyjścia. Po przyjeździe byłem naprawdę oczarowany, gdyż w Gruzji jest bardzo wiele miejsc, jakie mogę Ci polecić.

To kraj, który winien odwiedzić każdy podróżnik :)

Domnik

Posty: 15