• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

wakacje nad morzem, poszukuję portalu

wakacje nad morzem, poszukuję portalu

Dzień dobry. Który portal Bałtyk wyróżnia się na tle pozostałych serwisów, z jakich mogę dowiedzieć się czegokolwiek na temat Morza Bałtyckiego?

wieszdo87

Posty: 16

 
To mit, że urlop nad morzem będzie ponadprzeciętnie drogi. Wiele zależy od tego, gdzie zamierzacie spać, ponieważ obiekty noclegowe potrafią kosztować od kilkudziesięciu do kilkuset zł za dobę. Weźcie to pod uwagę, gdy będziecie cokolwiek organizować.

Facio

Posty: 9

 
W sytuacji, gdy chcecie zarezerwować noclegi nad morzem polecam Wam sprawdzenie tego portalu: http://wakacjenadmorzem.pl. Istnieje duże prawdopodobieństwo, iż w miarę szybko znajdziecie odpowiedni obiekt za naprawdę rozsądne pieniądze. Pozdrawiam.

Czarek

Posty: 10

 
Niesłychanie fajnie, że opisaliście to, w jaki sposób organizowaliście swój weekend nad morzem. Moim zdaniem można zastosować przynajmniej kilka trików, jakie mogą pozwolić na zaoszczędzenie rzeczywiście sporej kwoty. Wkrótce postaram się podzielić swoimi doświadczeniami w tym zakresie. Pozdrawiam Was.

Hoteowo24h

Posty: 6

 
Niesamowicie zróżnicowane mogą być ceny, jeżeli chodzi o noclegi nad morzem. Przekonałem się o tym na własnym przykładzie, ponieważ podczas jednego pobytu zapłaciłem około 300 pln, gdy innym razem ten sam okres kosztował mnie dwukrotnie więcej.

Śmieszek

Posty: 17

 
Kilkaset zł to moim zdaniem odpowiednia kwota, gdy planujecie weekend nad morzem. Wiadomo, że to suma, za jaką przesadnie nie poszalejecie, aczkolwiek można faktycznie fajnie spędzić czas zamiast siedzieć w domu.

Franusik3

Posty: 11

 
Jestem na planowanie urlopu nad morzem, który odbędzie się na przełomie lipca i sierpnia. Mam świadomość, że wtedy zapłacę zdecydowanie najwięcej...

czastek6

Posty: 13

 
Planując wakacje nad morzem zwróćcie nadzwyczajną spostrzeżenie na to, jakie opinie posiada brany przez Was pod spostrzeżenie obiekt noclegowy. Moim zdaniem to niesamowicie istotne.

miasto13

Posty: 15

 
Nie mam wątpliwości, że moje najbliższe wakacje nad morzem spędzę w przynajmniej czterogwiazdkowym hotelu. Pozwala mi na to budżet, jakim dysponuję :)

andrew66

Posty: 9

 
To mit, że urlop nad morzem będzie ponadprzeciętnie drogi. Wiele zależy od tego, gdzie zamierzacie spać, ponieważ obiekty noclegowe potrafią kosztować od kilkudziesięciu do kilkuset złotych za dobę. Weźcie to pod uwagę, gdy będziecie cokolwiek planować.

Krzysio

Posty: 13