• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Gdzie warto jechać na mazury ?

Gdzie warto jechać na mazury ?

Kochani, niedługo jadę z mężem na Mazury, bowiem mamy obydwoje ponad 2 tygodnie wolnego z pracy i mamy cel sięgnąć ze wszystkich możliwych atrakcji. Polecacie jakieś ciekawe miejsce, gdzie można zanocować i przy okazji się pobawić?

W_Wąski

Posty: 12

 
Jak mazury to może nad jezioro jedź, albo na pływ kajakowy? Ja byłam jakiś czas temu na takim spływie splywy.wer.pl tutaj masz więcej info. Jest to faktycznie tanie, aby wynajać taki kajak, natomiast nie trzeba mieć żadnego pozwolenia czy opłaty za samo pływanie ;-) taki spływ zajmuje conajmniej kilka godzin, tym bardziej jak nie robi się tego wyczynowo, tylko po prostu macha wiosłami i weseli się przyrodą. Ja na przykład pływałam tak wolno, że mogłam robić fotografie ważkom, jakie tam latały, bo je uwielbiam.

Pulpit

Posty: 23

 
Głupie jest wybieranie się namazury bez którego kolwiek planu :P przecież mazury to wielki teren natomiast nie jedne miasto i wszystko się znajduje obok siebie. Tutaj atrakcje są pomiędzy wsiami i nie zawsze prowadzą do nich jakies dobrze widoczne drogi. Nie pragniesz chyba przegapić czegoś super jedynie zatem, że nie zostało wpisane w twój gps czy nie stoi przy drodze jebistny znak „skręć tutaj“. Każdy lubi coś innego, zatem szukaj aż znajdziesz ;) okolica jest jak najbardziej ciekawa i fajna, zatem wiem, że coś znajdziesz.

Misio

Posty: 17

 
Ja zawsze udaje się gdzieś na pałę, że tak to nazwę czyli jest temat, że jadę ze znajomymi do jakiejś miejscowości zaś później dopiero myślimy co dalej. Częstokroć wówczas jak już gdzieś jesteś to zapytać się miejscowych, tym niezwyklej o ile wybierasz się gdzieś w swoim ojczystym kraju, gdzie się spokojnie dogadasz J Nie raz już trafialiśmy ze znajomymi na przykład do kogoś na ślub czy na imprezę i było rzeczywiście doskonale! Niewątpliwie to nie jest rozwiązanie jak się chce gdzieś jechać z dziećmi :P

HARY1953

Posty: 21

 
Na mazury czy w góry, najważniejsze aby mieć przy sobie ukochaną osobę xD mi wystraczy mój kochany mężuś i nigdy nie planuje żadnego wyjazdu na kilka dni przed, zawsze jak coś zobaczę to tam jadę, jak coś przykłuje nasz wzrok to ma wygrane ;) Wiem, że może omijamy jakieś fajne miejsca jednak można przynajmniej trochę poszaleć i mieć taką pewność, że nigdzie się nie musisz spieszyć i możesz się walnąć na trawie, leżeć, jeść i weselić się przyrodą, a to jest to co lubimy z kochanym najniezwyklej – spontany!

Worms

Posty: 18

 
Strasznie uwielbiam wszelkiego rodzaju wycieczki zaś tym niezwyklej te, które mogę sama zaplanować zaś płaci za nie ktoś inny, lecz dobra :P co do mazur, to nie byłam nigdy tak na dłużej aby móc spisac własne ulubione miejsca więc nie polecę tobie nic konkretnego, tylko tyle, iż koniecznie musisz zobaczyć z lotu ptaka wszystkie te jeziorka ;) fajna sprawa ja dwa razy leciałam t=na tym terenem, jak lotnią zaś raz awionetką i było naprawdę czadowo. Nie dla mnie akurat chodzenie pomiędzy drzewami, ja lubię adrenalinę!

Mmatckhew

Posty: 14

 
Moja droga czy mój drogi, albowiem nie skojarzyłam czy ty to ona czy on :P natomiast jakolwiek po prostu radzę ci byś poszukał/zaś czegoś w necie! Tych atrakcji w necie jest tyle, iż ho ho, zaś skoro to mazury to może jeszcze trafisz na jakiś ciekawy festyn albo festiwal, albowiem oni w tym regionie właśnie lubią tak świętować. Ja też jak byłem to się załapałem na jakiś festyn z miodem i było faktycznie pysznie, zaś laska co ze mnę jeszcze wtedy była zakupiła chyba z 5 słoików przeróżnego miodu przy okazji :P

Pracujtaaa

Posty: 31

 
Niezmiernie lubię mazury, lecz nie mam pamięci do nazw więc nawet nie wiem jak ci powiedzieć gdzie mi sie podobało :P troszkę to powalone lecz ja tak właśnie mam, po prostu żyję chwilą i jak coś mi się podoba to się tam udaje. Najlepsze i tak są jeziorka, no lecz to większa część atrakcji wówczas wychodzi latem, póki nie jest jeszcze tak zimno to możesz coś pokombinować, lecz jakby przez przypadek wpaść do wody, to wówczas lipa xD hehe Ja myślę, że jak nie lubisz niespodzianek to po prostu poszukaj na necie, tego co można porobić.

Gruszczyn23

Posty: 15