• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Byliście w Niemczech na wakacjach ? Jak było ?

Byliście w Niemczech na wakacjach ? Jak było ?

Mam wielką prośbę! Jeżeli byliście na wakacjach z niemieckim biurem podróży, to będę szalenie wdzięczna za wszystkie opinie! Jak to wygląda logistycznie – najpierw trzeba dotrzeć do Niemiec na własną rękę? Ceny na którym poziomie? Jak wygląda jakość hoteli w ofertach last minute?

@maliniak

Posty: 13

 
Ja na wakacje to co roku jeżdżę do Karpacza:) Ani mi się śni zwiedzanie Tajlandii. Po pierwsze, boję się latać, po drugie to jednakże kosztowna wyprawa, natomiast po trzecie i tak bym się tam z nikim nie dogadał...Najpiękniejsze i tak są polskie góry, natomiast najpiękniejsze plaże tylko nad Bałtykiem. Ot lokalny patriota ze mnie :)

okruchowy

Posty: 27

 
Hmm...

Troszkę byłoby to dziwne, jakby nimieckie biura podróży oferowały niższe ceny niż te polskie, niemniej jednak w sumie – dziwny jest ten świat:) Muszę to obadać, bo dość systematycznie wyjeżdżam na wczasy za granicę. Zwłaszcza zimą, kiedy u nas plucha i zimno, to należałoby się wygrzać gdzieś w Egipcie i zapomnieć o tej przygnębiającej polskiej pogodzie bez słońca.

Waskijestem

Posty: 20

 
Hmm...

Troszkę byłoby to dziwne, jakby nimieckie biura podróży oferowały niższe ceny niż te polskie, natomiast w sumie – dziwny jest ten świat:) Muszę to obadać, bo dość systematycznie wyjeżdżam na wczasy za granicę. Przede wszystkim zimą, kiedy u nas plucha i zimno, to warto się wygrzać gdzieś w Egipcie i zapomnieć o tej przygnębiającej polskiej pogodzie bez słońca.

MadziaKRK

Posty: 25

 
To prawda, rzeczywiście z Niemieckimi liniami może być taniej. Niemniej jednak też trzeba troszkę poszukać, albowiem nie jest tak, iż każda firma zaoferuje jakieś rewelacyjne warunki. Nam się akurat poszczęściło. Wylecieliśmy z Frankfurtu do Bangkoku na 5 dni za tysiąc euro od osoby. Myślę, iż całkiem fajna cena, biorąc pod uwagę, iż hotel całkiem niezły, w przyzwoitej lokalizacji. Warto się rozejrzeć u niemieckich oferentów.

Wąski

Posty: 27

 
Powiem tak – byłem jeden raz na wakacjach z Niemieckim biurem podróży i jestem niesłychanie usatysfakcjonowany. Wylot z Hamburga, hotel z czterema gwiazdkami, pełen pakiet ubezpieczeń – wszystko cacy. Jeśli chcesz mieć pewność, że jesteś otoczony pełną opieką to polecam Niemców. Oni zadbają o każdą zachciankę, bowiem u nich rzeczywiście – konsument nasz pan.

jendrekc

Posty: 24

 
No cześć.

Póki co tylko się przyglądam takim wyjazdom z niemieckimi przewoźnikami, natomiast już coraz bliżej jestem decyzji ;) Naprawdę zestawiając cenę w euro, z tą polską w złotówkach okazuje się, iż Niemcy przygotowali wyższe warunki. Można sobie to zbadać choćby na stronie apollotour.pl. Prezentują tutaj wyjazdy w różne regiony świata – od Dominikany po Tajlandię, wraz z cenami za osobę, długością pobytu i opisem hoteli.

Killer85

Posty: 18

 
Na początku w ogóle nie widziałam jak się zabrać do takiego wyjazdu z Niemiecką firmą:) Lecz trochę poczytaliśmy z mężem i się okazało, że są agenci, którzy pomagają w doborze najlepszego rozwiązania. Pozytywnie zaskoczył nas serwis apollotour.pl, który krok po kroku zaplanował z nami wyjazd. Proponują oni podróże tylko i wyłącznie z niemieckimi operatorami, więc najwyższa jakość jest tutaj zapewniona. Cały wyjazd na 14 dni na ciepłe Lanzarote wyszedł nam o kilkanaście procent taniej, niż musielibyśmy zapłacić w polskim biurze.

Bwoy-Yo

Posty: 27

 
Sporo jest dzisiaj firm, które obsługują takie wyjazdy z Niemiec. Ja osobiście mam niezmiernie idealne wspomnienia po firmie apollotour.pl. Zajęli się mną niezmiernie indywidualnie i kompleksowo. Przygotowali dokumentację po polsku, potrafią dobrze doradzić jeśli chodzi o wybór konkretnego niemieckiego przewoźnika. Ważne jest to, że nie pobierają opłat manipulacyjnych. Wszelkie ceny jakie prezentują na stronie są wiążące. Nie ma takiej lipy, że tam jeszcze trzeba doliczać jakieś ukryte koszty.

Czasowy

Posty: 24