• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

warsztat samochodowy Gdynia, dobra firma ?

warsztat samochodowy Gdynia, dobra firma ?

Znacie kogoś, kto proponuje lakiernictwo w Gdyni? Mam do pomalowania maskę i błotnik. Chcę żeby mi dobrze dopasowali lakier do tego starego, który mam.

Dziadek

Posty: 1

 
Jeśli zleca się blacharstwo w Gdyni to trzeba sprawdzać czy korzystają tam z najnowszych rozwiązań, albowiem tylko wówczas nasz samochód jest w stu procentach bezpieczny. Dla mnie ważne są efekty, a nie tylko niezmiernie niskie ceny za usługę.

czdeRRR

Posty: 9

 
Byłem u mechanika w Gdyni, który jako jedyny znalazł przyczynę braku mocy w aucie. Odsiedziałem wiele warsztatów, ale nikt nie wiedział, co się dzieje. Na szczęście ten jeden mi pomógł. Teraz już wiem, że sam sprzęt do diagnostyki to nie wszystko, bo potrzebna jest jeszcze wiedza i bardzo duże doświadczenie w tym zawodzie.

Wygodniś22

Posty: 2

 
Zlecałem malowanie elementów i firma, jaka proponuje lakierowanie w Gdyni dała sobie radę. Dam Wam znać, jaki to był warsztat samochodów. Z tego, co pamiętam to robili tam praktycznie wszystkie naprawy samochodów.

pawel-2910

Posty: 17

 
Warsztatów, które mają pomoc drogową w Gdyni jest bardzo dużo. To idealne rozwiązanie, bowiem dzwonimy do nich, jeśli samochód się zepsuł. Oni przyjadą i go zabiorą. Później bardzo prędko zaczną szukanie przyczyny awarii. Mamy lepszą cenę za takie usługi, dlatego pożądane byłoby wybierać właśnie taki warsztat samochodowy.

Facio

Posty: 5

 
Mnie pomóc blacharz samochodowy z Gdyni i jestem bardzo zadowolony. Cały przód miałem do roboty. Na nieszczęście wjechałem w tył innego pojazdu. Sam byłem zaskoczony efektami, jakie udało mi się uzyskać. Cena była wysoka, niemniej jednak przynajmniej samochód wygląda tak jak uprzednio, a na tym najbardziej mi zależało.

CzeX

Posty: 11

 
Byłem u mechanika w Gdyni, który jako jedyny znalazł przyczynę braku mocy w aucie. Odsiedziałem wiele warsztatów, natomiast nikt nie wiedział, co się dzieje. Na szczęście ten jeden mi pomógł. Teraz już wiem, iż sam sprzęt do diagnostyki to nie wszystko, albowiem potrzebna jest jeszcze wiedza i niesłychanie wielkie doświadczenie w tym zawodzie.

Dagmara87

Posty: 4

 
Jest warsztat, który ma w Gdyni lakiernictwo i można ich odszukać tutaj https://autodobrucki.pl/lakiernictwo/. generalnie mają wiecej napraw, wobec tego każdy coś dla siebie na pewno znajdzie.

Laleczka4

Posty: 6

 
Nie za bardzo orientuje się teraz, kto naprawami auta w Gdyni, bo od wielu lat korzystał z autoryzowanych serwisów. Stawiamy obecnie tylko na nowe samochody.

Jacuś

Posty: 6