• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

matematyka podstawowa zadania maturalne, gdzie ?

matematyka podstawowa zadania maturalne, gdzie ?

Witam kochani. Szukam pomocy z matematyki, a dokładnie zadań online, które są już rozwiązane. Takie przykładowe maturalne.

grubasek

Posty: 5

 
Hej. Jak do tej pory jeszcze nie zacząłem się uczyć. W sumie jestem z tych, co odkładają wszystko na ostatnią chwilę. Do matury podstawowej z matematyki przygotowuję się po prostu, rozwiązując zadania i korzystając ze stron w Internecie.

Asia

Posty: 14

 
A może jakieś kursy online z matematyki? Do matury trzeba się przygotować. W przeciwnym razie być nie może ;) Z których materiałów korzystacie? Może jakieś książki, stronki, serwisy? Boję się, że nie zdążę powtórzyć wszystkich tematów. Chciałbym zacząć jak najwcześniej według jakiegoś konkretnego planu.

Yuri20

Posty: 7

 
Wydaje mi się, że większość z nas demonizuje maturę, zamiast uczyć się i przygotowywać. Ja też zaczynałam od biadolenia, ale wreszcie zabrałam się do pracy i już mi jest lepiej. Robię różne zadania maturalne z matematyki i mam zamiar pisać poziom rozszerzony. Pozdrawiam no i wszystkim życzę szczęścia na egzaminie.

komspid03

Posty: 18

 
Zadania maturalne z matematyki, jakie są faktycznie niezmiernie pomocne w nauce do matury http://www.zadaniazmatmy.pl/index.php/category/matura-rozszerzona/. Polecam wszystkim. Uczyłam się i zdałam. Wynik matury niezmiernie okej.

codePerformance

Posty: 12

 
Nie sprawdzałem żadnych serwisów, natomiast mam nadzieję, iż tu na forum zdążycie przedstawić jakieś fajne propozycje. Rodzice myślą o korepetycjach, natomiast mnie ta myśl jakoś nie niesłychanie odpowiada. Myślałem nad jakimiś kursami online z matematyki. W ten sposób wiem, iż uczy się dużo ludzi. Jak coś, to piszcie.

Radziu

Posty: 13

 
Z własnego doświadczenia wiem, że matematyka nie jest taka straszna i nie trzeba jej demonizować. Rozwiązywałem dużo zadań online, dzięki czemu bardzo dobrze się przygotowałem. Nie miałem problemów z napisaniem matury. Wynik zadowalający :D Polecam też wszelkie sprawdzone serwisy z rozwiązanymi zadaniami.

englandrm

Posty: 5