• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

mieszkania na sprzedaż w Warszawie, oferta

mieszkania na sprzedaż w Warszawie, oferta

Czy można znaleźć mieszkanie w Warszawie po okazyjnej cenie? Nie wiem jak określić cenę, niemniej jednak żeby była niższa od tej rynkowej.

Kruczek23

Posty: 1

 
Duży wybór mieszkań w Warszawie mają tutaj http://www.tradebest.pl. strona zawiera fotografie i dokładne opisy. Korzystam zawsze z ich oferty, jeśli czegoś szukam.

Ptaszek

Posty: 15

 
Jeśli ma się pieniądze to nie ma kłopotów z trafieniem super okazji. Nie ulega wątpliwości trzeba się liczyć z tym, iż płacimy wówczas gotówką. Znajomy kiedyś kupił mieszkanie za 1/3 ceny rynkowej. Właścicielowi pieniądze były potrzebne na już i on z takiej okazji skorzystał.

mmmm56

Posty: 11

 
Interesowałem się nieruchomościami w Warszawie i ceny są wysokie. Można też odszukać coś w dobrej cenie, natomiast trzeba się liczyć z tym, że do metra będzie daleko. Na nieszczęście trzeba zrezygnować z czegoś, jeżeli zależy nam na tym, aby cena była niezmiernie popularna.

trans34

Posty: 3

 
Jest sporo propozycji mieszkań na sprzedaż w Warszawie. Trzeba tylko dokładnie się zagłębić we wszystko. Znajdziecie wtedy dobre ceny, lokalizacje i warunki. Nie ulega wątpliwości cena dobra jak na warszawskie warunki. Nie ma się, co spodziewać, że ceny będą niesłychanie niskie.

Klarka23

Posty: 4

 
Okazje zawsze się trafiają. Tylko, iż na okazuje zazwyczaj polują biura nieruchomości. Trzeba być rzeczywiście bardzo szybkim żeby można było odszukać tanie mieszkanie czy inne nieruchomości. Trzeba mieć na to dużo czasu i sprawdzać oferty w internecie. Sam osobiście aż tak dużą ilością czasu na nieszczęście nie dysponuje.

serbuś

Posty: 3

 
Sprzedawałem mieszkanie w Warszawie i klientów miałem praktycznie od razu. Wcale nie miałem niskiej cenę. Lokalizacja była super metro blisko, szkoły i sklepy też. Tego właśnie szukają ludzie. Dziś liczy się komfort i czas, dlatego niesłychanie gigantyczne znaczenie ma to gdzie takie mieszkanie się odnajduje. Wówczas ludzie zapłacą za nie wiecej.

Cybooor

Posty: 5